Polski English (UK)

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA BIZNESOWE DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ POLAGRA - 27/09/2016

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w międzynarodowych spotkaniach biznesowych (B2B) dla branży spożywczej, które odbędą się 27 września 2016 r. w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD.

Spotkania biznesowe organizowane są przez sieć Enterprise Europe Network, a współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Spotkania b2b to szybka forma poszukiwania partnera do współpracy. Uczestnicy sami mogą wybrać partnerów do spotkań zgodnie z typem poszukiwanej współpracy.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, dodatkowo uczestnicy otrzymują 1-dniowy bilet wstępu na targi, wpis do katalogu spotkań.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonej ulotce.

W przypadku zainteresowania uprzejmie proszę o rejestrację firmy na stronie internetowej https://www.b2match.eu/b2b-food2016 oraz o wybranie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego jako jednostki wspierającej podczas spotkań (support office).

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości uprzejmie proszę o kontakt e-mail. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tel. 089 523 35 00.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

10-720 Olsztyn, ul. R. Prawocheńskiego 9
Tel. 089 523 39 00
Tel./fax 089 523 49 00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.uwm.edu.pl/ciitt

godziny otwarcia: 7.00 – 15.00

 

logo-komisja