Polski English (UK)

vAT W OBROCIE MIĘDZYNARODOWYM 4.06.2014- szkolenie

Szanowni Przedsiębiorcy!

Ośrodki Enterprise Europe Network działające przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim zapraszają Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „VAT w obrocie międzynarodowym”

Szkolenie odbędzie się w dniu 4 czerwca 2014 roku, w godzinach 9:30 – 15:00, w siedzibie WMARR S.A. w Olsztynie, przy Placu Bema 3, Sala Konferencyjna, III piętro.

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie dedykowane jest przedsiębiorcom z regionu Warmii i Mazur zainteresowanym tematyką rozliczania podatku VAT w obrocie międzynarodowym. Uczestnicy szkolenia uzyskają praktyczną wiedzę na temat nowych przepisów i praktyki ich stosowania. Będą wiedzieć:

  • jak dostosować rozliczenia podatkowe do aktualnych wymagań,
  • jak ograniczyć ryzyka podatkowe,
  • jak uzyskać maksymalne korzyści wynikających z nowych regulacji.

Warsztatowa forma szkolenia pozwoli uczestnikom na przećwiczenie nowych rozwiązań na praktycznych zadaniach, dzięki którym zdobędą oni umiejętność efektywnej pracy w oparciu o nowe przepisy oraz uzyskają odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

PRELEGENT:

Szymon Czerwiński, Doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, oczekuje na wpis na listę adwokatów, Partner w Polish Tax Institute. Posiada doświadczenie w pracy w kancelariach prawnych, spółkach doradztwa podatkowego oraz podmiotach inwestycyjnych. Szymon specjalizuje się w doradztwie podatkowym dotyczącym projektów inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych, jak również w obszarze optymalizacji podatkowej i cen transferowych. Szymon jest jednym z nielicznych w Polsce posiadaczy międzynarodowego tytułu Advanced Diploma in International Taxation. Jest on również uczestnikiem seminarium doktoranckiego z zakresu prawa podatkowego i autorem kilkudziesięciu artykułów i komentarzy o tematyce prawnej i podatkowej. Prowadzi wykłady i szkolenia nt. krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego, cen transferowych oraz aspektów międzynarodowych umów handlowych m. in. we współpracy C.H. Beck, ABC Sikorski czy J.G.Training.


ZGŁOSZENIA:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 28 maja 2014r.


Osoby do kontaktu:

Magdalena Pętlak, e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  , tel: 089 535 67 82

Patrycja Kaczmarczyk, e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  , tel: 089 535 67 83


Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne!

Projekt Enterprise Europe Network, którego celem jest promowanie konkurencyjności europejskich przedsiębiorstw jest finansowany  z  Programu Ramowego na rzecz Konkurencyjności i Innowacji (CIP) oraz  z  Budżetu Państwa.


Pobierz:

Formularz  zgłoszeniowy

Program

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

10-720 Olsztyn, ul. R. Prawocheńskiego 9
Tel. 089 523 39 00
Tel./fax 089 523 49 00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.uwm.edu.pl/ciitt

godziny otwarcia: 7.00 – 15.00

 

logo-komisja