Polski English (UK)

DORADZTWO

Doradztwo w zakresie prawodawstwa, standardów i polityki UE.

Sieć dostarcza informacji związanych z kwestiami prawa własności intelektualnej, standardów oraz prawodawstwa w  Unii Europejskiej.

Doradztwo nt. funduszamy i projektów europejskich.

EEN dostarcza informacji na temat różnorodnych źródeł finansowania ze środków Unii Europejskiej oraz możliwości wzrostu przedsiębiorstwa.

Opinia o innowacyjności

Opinia o innowacyjności to niezależna ocena wybranej technologii planowanej do wdrożenia. Opinia o innowacyjności jest potwierdzeniem zastosowania nowoczesnej (innowacyjnej) technologii, której wprowadzenie wiąże się z powstaniem nowego produktu lub procesu. Unia Europejska, silnie promuje innowacyjność i transfer technologii. W związku z tym, starając się o uzyskanie dofinansowania z funduszy unijnych należy liczyć się z obowiązkiem dołączenia do wniosku opinii o innowacyjności właśnie. „Ważną” opinię o innowacyjności mogą wydawać jedynie jednostki do tego upoważnione. Potrzebujesz opinii? Poszukujesz ekspertów, którzy przygotują opinię? Chętnie wykonamy to zadanie oszczędzając czas i wysiłek przedsiębiorców.
W celu zlecenia przygotowania opinii prosimy o kontakt e-mailowy.

Ocena potencjału rynkowego technologii

W przypadku planowanego zakupu lub sprzedaży technologii warto wcześniej dokonać oceny jej potencjału rynkowego. Ocena jest podstawą oszacowania wartości technologii i pozwoli na dobór najkorzystniejszej formy transakcji. Ocena dostarcza informacji na temat możliwości zastosowania technologii, konkurencji, realnego zapotrzebowania na technologię. Mając te wszystkie informacje jako nabywcy nowej technologii możemy oszacować maksymalną cenę jako możemy zapłacić oraz oszacować przyszłe zyski. Również w przypadku planowanej sprzedaży technologii – udzielenia licencji, informacje uzyskane z oceny potencjału rynkowego technologii pozwolą nam negocjować odpowiednia cenę.
W celu zlecenia oceny prosimy o kontakt e-mailowy. 

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

10-720 Olsztyn, ul. R. Prawocheńskiego 9
Tel. 089 523 39 00
Tel./fax 089 523 49 00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.uwm.edu.pl/ciitt

godziny otwarcia: 7.00 – 15.00

 

logo-komisja