Polski English (UK)

POSZUKIWANIE TECHNOLOGII

Jeżeli do usprawnienia działalności firmy potrzebują Państwo konsultacji ze specjalistami w wybranej dziedzinie, doradztwa w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych, innowacyjnej technologii/rozwiązania serdecznie zapraszamy do skorzystania z bazy ofert technologiczno – usługowych, która jest na bieżąco aktualizowana o nowe, zgłaszane rozwiązania. http://www.oferty.uwm.edu.pl/

Drugą bazą, która może okazać się pomocna w realizacji wyżej wymienionych zagadnień, jest baza ekspertów, w której znajdą Państwo dane kontaktowe do eksperta w określonej dziedzinie.  http://www.eksperci.uwm.edu.pl/

Jeśli bazy nie posiadają poszukiwanego przez Państwa rozwiązania/ eksperta, prosimy o kontakt mailowy pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  i zgłoszenie swojego zapotrzebowania.

Dołożymy wszelkich starań, aby zaoferowane przez nas rozwiązanie spełniało maksimum oczekiwań.

Wystarczy określenie dziedziny, aby raz na miesiąc otrzymywać informacje nt nowości technologicznych pojawiających się w tej międzynarodowej bazie.  W przypadku konkretnego zainteresowania wybrana ofertą, przedstawimy jej pełen zakres i skontaktujemy się z autorem.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

10-720 Olsztyn, ul. R. Prawocheńskiego 9
Tel. 089 523 39 00
Tel./fax 089 523 49 00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.uwm.edu.pl/ciitt

godziny otwarcia: 7.00 – 15.00

 

logo-komisja