Informacja

Dział Zamówień Publicznych uprzejmie informuje, iż z dn. 14.05.2018 r. wygasła umowa nr 240/2017/PN/DZP z Bankowym Biurem Podróży „TravelBank” Sp. z o.o., z uwagi na wyczerpanie środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia.

Jednocześnie informujemy, że Uniwersytet Warmińsko-Mazurski  w Olsztynie podpisał umowę na świadczenie usług w zakresie rezerwacji połączeń lotniczych oraz sprzedaży biletów lotniczych na przewozy pasażerskie zagraniczne i krajowe dla pracowników, doktorantów i studentów UWM z firmą WhyNotTravel Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ul. Kielnarowa 108A, 36-020 Tyczyn.

Od dnia 19 maja 2018 r. wszystkie bilety lotnicze dla pracowników, doktorantów i studentów UWM należy rezerwować jedynie w ww. biurze. Bilety kupione w innych firmach nie będą rozliczane przez UWM.

W celu dokonania rezerwacji biletu należy kontaktować się z wymienionymi przedstawicielami WhyNotTravel:

Ewelina Madejczyk, tel. 13 432 16 41, e-mail: rzeszow@whynottravel.pl

Katarzyna Lutomska, tel. 81 451 12 76, e-mail: rzeszow@whynottravel.pl

Anna Wójcik, tel. 17 230 68 30, e-mail: rzeszow@whynottravel.pl

Wystawienie/wykupienie biletu następuje po uzyskaniu przez pracownika WhyNotTravel akceptacji pracownika BWM.

Więcej szczegółów dotyczących wyjazdów zagranicznych znajduje się na stronie Biura ds. Współpracy Międzynarodowej.