Zmień rozmiar tekstu

• 10/04/2017

Dział Zamówień Publicznych niniejszym informuje, iż została zawarta nowa umowa na dostawę sukcesywną odczynników chemicznych do badań naukowych i zajęć dydaktycznych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, którą będzie realizowała firma: ABO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. J.Chociszewskiego 4, 80-376 Gdańsk.

• 13/02/2017

Dział Zamówień Publicznych niniejszym informuje, iż została zawarta nowa umowa na dostawę sukcesywną odczynników chemicznych do badań naukowych i zajęć dydaktycznych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, którą będzie realizowała firma: MERCK Sp. z o.o. ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa.

Wszystkie informacje dotyczące ww. umowy znajdują się w zakładce: UMOWY SUKCESYWNE/DOSTAWY/DOSTAWA ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH

• 18/01/2017

W dniu 29.12.2016 r. została zawarta umowa z firmą RUCH S.A. z siedzibą przy ul. Chłodnej 52, 00-872 Warszawa na sukcesywną dostawę czasopism w prenumeracie na 2017 r., do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

W sprawach związanych z prenumeratą czasopism na rok 2017 r. należy kontaktować się z przedstawicielami Wykonawcy:

Pani Edyta Maciejewska

• 17/01/2017

Dział Zamówień Publicznych niniejszym informuje, iż została zawarta nowa umowa na kompleksową obsługę tłumaczeniową Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, którą będzie realizowało :

Konsorcjum  “Kortowski Zespół Tłumaczy Naukowo – Technicznych” w składzie:

• 05/01/2017

Kierownicy

Jednostek Organizacyjnych UWM w Olsztynie

INFORMACJA O TERMINACH SKŁADANIA WNIOSKÓW O UDZIELENIE

ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż w roku 2017 zostały wyznaczone terminy składania wniosków o wszczynanie postępowań na udzielenie zamówień publicznych:

• 19/12/2016

Dział Zamówień Publicznych niniejszym informuje, iż została zawarta nowa umowa na dostawę sukcesywną odczynników chemicznych do badań naukowych i zajęć dydaktycznych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, którą będzie realizowała firma: Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. ul. Wybrzeże Gdyńskie 6B, 01-531 Warszawa.

• 21/10/2016

Niniejszym informujemy, iż z dniem 20.10.2016 r. została rozwiązana umowa za porozumieniem stron w sprawie zamówienia publicznego na dostawę sukcesywną materiałów branży hydraulicznej i sanitarnej dla Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie zawartej z firmą ARMATURA-DOBROWOLSKI z siedzibą przy ul. Towarowej 5, 10-416 Olsztyn.

• 07/10/2016

Szanowni Państwo,

Niniejszym informujemy, iż z dniem 06.10.2016 r. Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie odstępuje od umowy w sprawie zamówienia publicznego na dostawę sukcesywną materiałów budowlanych dla Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie zawartej z firmą METALZBYT-HURT Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Bardowskiego 2, 43-300 Bielsko-Biała.

• 04/10/2016

Dział Zamówień Publicznych zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o zgłaszanie zapotrzebowania na prenumeratę czasopism na rok 2017.

Pismo powinno zawierać:

- nazwę jednostki organizacyjnej;

- nazwę czasopisma;

- miejsce dostawy

Czasopisma mogą być zamawiane w ilości 1 egzemplarz dla danej jednostki organizacyjnej.

Zestawienia oraz uwagi prosimy nadesłać do 14 października 2016 roku, na adres:

• 05/09/2016

W związku z zaplanowanym szkoleniem pracowników Działu Zamówień Publicznych w dniach 5-6 września 2016 r., uprzejmie informuję, iż obsługa interesantów odbywać się będzie wyłącznie w godzinach 7:00-9:00.

Za wszelkie niedogodności, serdecznie przepraszamy.