Nowe władze RSD wybrane!

W dniu 29 października 2021 roku odbyło się zdalne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Samorządu Doktorantów, na którym podsumowano mijająca kadencję oraz wybrano nowe władze.

Pierwsza część spotkania, obejmująca przedstawienie informacji o działalności ustępującego Prezydium, zakończyła się udzielniem absolutorium jego członkom. Pozwoliło to przejść do kolejnych punktów zebrania, którym był wybór władz samorządu.

W wyniku głosowań Przewodniczącym został mgr inż. Przemysław Piech. Jego zastępcami zostali mgr inż. Bartosz Naumowicz oraz Jakub Morze. Na stanowisku Sekretarza pracę kontynuować będzie mgr Marcin Walter, a Rzecznikiem Prasowym została mgr Sabina Sokołowska. Skarbnikiem została lek. wet. Korina Michalska.

W skład Komisji Rewizyjnej weszlli: mgr Damian Michalski - Przewdoniczący, mgr inż.  Urszula Zarzecka - wiceprzewodniczący oraz mgr inż. Karolina Stałanowska - Sekretarz.

W czasie zebrania wybrano również przedstawicieli do komisji senackich i zespołów uczelnianych:

Senat UWM oraz Uniwersytecka Rada Doskonałości Naukowej - Przemysław Piech

Senacka Komisja Kadrowa - Marcin Walter

Senacka Komisja ds. Współpracy Międzynarodowej - Korina Michalska

Senacka Komisja ds. Rozwoju i Finansów - Przemysław Piech

Senacka Komisja Statutowa - Damian Michalski

Komisja Dyscyplinarna ds. Doktorantów - Katarzyna Nadolna, Magdalena Kopacz, Magdalena Zaborowska

Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna ds. Doktorantów - Bartosz Pszczółkowski, Damian Opalach, Mateusz Dawid

Komisja Dyscyplinarna ds. Nauczycieli Akademickich - Nicoleta Neuman

Zespół ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia - Aleksandra Cichowska

Zespół ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia w Bibliotece Uniwersyteckiej oraz Rada Biblioteczna - Anna Krajewska

Uczelniana Komisja Oceniająca - Arkadiusz Zakrzewski