Będzie:

*      W 2008, 13 lipca kolejny zjazd rodziny.   Tym razem w Sierpcu w Skansenie, w samo południe, spotkanie przed karczmą.

 

Było:

*      W 2007 roku kolejny – już szósty zjazd Czachorowskich, Czachorowskich, Czachorowskich oraz rodzin zaprzyjaźnionych i skoligaconych.

*      Tym razem spotykamy się 29 lipca 2007 r. w Gozdowie (k./ Czachorowa). Zjazd organizuje Stanisław Czachorowski z Czachoprowa. Rozpoczynamy mszą świętą o. godz. 12.00 w Gozdowie.

*       

*      16 lipca 2006 r. w Bożewie piąty zjazd rodu, zorganizował Andrzej Czachorowski w Bożewa.

 

Dodatkowo dla chętnych kilkudniowy rajd pieszy po okolicach: doliną Skrwy, Ziemia Dobrzyńska i Ziemia Płocką. Dla pieszych wędrowców noclegi w stodołach u Czachorowskich lub krewnych lub zaprzyjaźnionych. Planujemy odwiedzić; Ruszkowo, Brudzeń, Siecień, Brudzeń, Łukoszyn, Czachorowo, Bożewo, Malanowo (kilkakrotnie przechodząc przez Brudzeński Park Krajobrazowy). Wieczorami ogniska, biesiady wspominkowe – dojechać mogą i zmotoryzowani. Dla chętnych noclegi w pensjonatach, zajazdach i hotelikach w Płocku, Sierpcu, Cierszewie, Sikorzu i Brudzeniu. Szczegółowy program dopiero powstaje. Prosimy o wstępne zgłoszenia i sugestie (kontakt: a_czacho@wp.pl tel. kom. 502-528-122)

 

*      10 lipca 2005 czwarty zjazd rodu, w Gozdowie okazji  700 rocznicy erygowania parafii w Gozdowie oraz pierwszej pisanej wzmianki o Czachorowie. Kronika z okolicznościowymi wpisami zdeponowana została w Czachorowie u Stanisław Czachorowskiego. Zawsze można przyjechać i dopisać się!

 

   

 

  

 

  

 

*      11 lipca (niedziela) 2004 roku odbył się trzeci zjazd rodzinny. Już tradycyjnie spotkaliśmy się w Sikorzu, w Katolickim Centrum Formacji (dom katechetyczny) w Sikorzu nad Skrwą. Msza święta o godzinie 12.00, potem spotkanie biesiadno rodzinne.

*       13 lipca 2003 roku odbył się drugi zjazd rodzinny w Sikorzu nad Skrwą. Spotkanie rozpocznie zorganizował Paweł Czachorowski z Robertowa, wraz z braćmi, siostrą i rodzicami (z Czachorowa). O godz. 13 w Katolickim Centrum Formacji odprawiona została msza święta.  Mszę celebrował ks. Andrzej Rutkowski. Przyjechało ponad 120 osób. Po mszy biesiadowano przy grilu i zawzięcie dyskutowano. Więcej zdjęć ze spotkania na stronie http://www.kozminski.thx.pl/

  

 

  

 

*  Parę zdjęć z pierwszego zjazdu Czachorowskich w Czachorowie, lipiec 2002 r., przepiękna słoneczna pogoda...

Przed kościołem w Gozdowie

W czasie mszy

Biesiada w Czachorowie

Gospodarstwo Stanisława Czachorowskiego

Dedykacje w książce...

...uzupełniania drzewa genealogicznego

Dwóch Stanisławów Czachorowskich

Znakomity wiejski rosół przygotowany przez Gospodynię

No to gdzie jesteśmy, na której gałęzi?