Szkolenie „Kierowanie zespołem” PDF Drukuj
Wpisany przez Creative
czwartek, 20 stycznia 2011 00:00

Jak powszechnie wiadomo, Creatywni nie marnują czasu. Dlatego już następnego dnia po obchodach drugich urodzin, wzięliśmy się za realizację postawionych sobie w trakcie rocznicy celów. 20.01.2011 rozpoczęliśmy cykl szkoleń na temat Kierowania zespołem, który obejmie łącznie 16 godzin szkoleniowych.

Osobą prowadzącą jest opiekun koła dr Sylwia Stachowska. Za przedmiot szkolenia zostało obrane zdobycie oraz ugruntowanie informacji na temat zarządzania zasobami ludzkimi, a także praktycznych umiejętności kierowania zespołem.

Na pierwszym spotkaniu poznaliśmy m.in.: funkcje, role i umiejętności kierownicze oraz style kierowania. Interaktywna prezentacja była wzbogacana licznymi przykładami 'z życia', a także testem sprawdzającym typ osobowości i predyspozycje do obszarów działania w zespole. Po raz kolejny zaowocowała też otwartość naszej grupy, dzięki czemu członkowie koła wraz z prowadzącą szkolenie mogli wzajemnie się uczyć; wymieniać spostrzeżeniami i dzielić doświadczeniem. Za kolejny temat spotkania posłuży Budowanie zespołu.

opr. Agata Zielińska

Poprawiony: sobota, 14 stycznia 2012 19:56