Gra szkoleniowa 16 Marzec 2017 PDF Drukuj
niedziela, 19 marca 2017 21:08

16 Marca 2017 r. Koło Naukowe CREATIVE zorganizowało szkolenie otwarte dla wszystkich członków kół naukowych na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Na spotkaniu została przeprowadzona gra szkoleniowa „Przywództwo sytuacyjne” zorganizowana przez GrowinGame, którą poprowadzili Krzysztof Szewczak oraz Łukasz Majewski.

Dobry lider jest ojcem sukcesu każdej organizacji. Jedną z najważniejszych jego kompetencji jest sprawne zarządzanie podległymi mu pracownikami oraz umiejętne delegowanie im zadań. Co zrobić więc, aby było to jak najbardziej skuteczne i intuicyjne dla samego lidera?

Gra szkoleniowa odwoływała się do koncepcji przywództwa sytuacyjnego Herseya i Blancharda. Mogliśmy poznać ją w angażującej formie i przetestować jej praktyczne zastosowania.

Przekonaliśmy się dlaczego zarządzenie należy dostosować do aktualnej sytuacji każdego z członków zespołu. Dowiedzieliśmy się jak sprawnie ocenić potencjał poszczególnych pracowników i delegować im zadania, aby były wykonane w możliwie najefektywniejszy sposób.

Poprawiony: niedziela, 19 marca 2017 21:20