14 Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki PDF Drukuj Email
środa, 05 października 2016 22:18

21-23 Września 2016 na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim odbyły się 14 Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki. Tradycją lat ubiegłych SKN ZZL Creative wykazało się zaangażowaniem w organizację tego przedsięwzięcia. Koło zaistniało jako Partner tego wydarzenia, wspierając organizacyjnie jego przebieg, a także było zaangażowane w realizację dwóch warsztatów: „Efektywne zarządzanie czasem” oraz „Kiedy grupa staje się zespołem, czyli sztuka efektywnej współpracy”, realizowanych w ramach cyklu „Spotkania z ekonomią” pod patronatem Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników, wśród których znaleźli się uczniowie olsztyńskich szkół gimnazjalnych i średnich.