"Ceratywni" w VI LO PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator

W ramach promocji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, SKN Creative, w dniu 17 lutego 2014 roku, przeprowadziło warsztat dla młodzieży z VI Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie (w przyszłości, być może, również przyszłych studentów UWM-u).

Szkolenie pt.”Sztuka autoprezentacji” poprowadził członek naszego koła – Adam Augustyniak. Uczniowie mieli okazję m.in. poznać podstawowe  tajniki walki z tremą, elementy mowy ciała oraz zasady właściwego wyglądu. Nie obyło się bez praktycznych zajęć, na których uczestnicy szkolenia mogli nauczyć się…. jak wiązać krawat! J Umiejętność szczególnie przydatna licealistom przed studniówką.

Oprócz nowych zdolności i dawki wiedzy teoretycznej, każdy z uczestników otrzymał dyplom potwierdzający udział w szkoleniu.

Opr. Justyna Bagińska