Praca + studia - Czy to działanie da się rozwiązać? PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator

Nad tym pytaniem mieli okazję zastanowić się uczestnicy szkolenia pt. „Studiować, pracować i...jak nie zwariować?”, przeprowadzonym przez Katarzynę Andruszkiewicz z Grupy Happy Change. Szkolenie, które odbyło się 19 stycznia 2014 roku, ku naszej radości - zyskało duże zainteresowanie ze strony społeczności studenckiej. Studenci mieli szansę dowiedzieć się:

- Czy da się połączyć pracę ze studiami dziennymi?

- Jak zarządzać własnym czasem, aby być zawsze przygotowanym na czas?

- O co zadbać aby Twoi współpracownicy i klienci nie czuli, że rozdzielasz swoją uwagę na wiele obowiązków?

- Skąd wziąć pewność siebie?

- Co zrobić aby mieć czas na znajomych i studenckie przyjemności?

Wszystkie odpowiedzi na te i podobne pytania zostały rozwiane w ciągu 3 godzinnego warsztatu. Uczestnicy mocno wysilić swoje szare komórki, ale było warto – każdy otrzymał certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz cenną wiedzę na przyszłość.

Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie szkolenia Grupie Happy Change!

Opr. Justyna Bagińska