Uczymy innych - warsztat "Jak być skutecznym mówcą" PDF Drukuj
niedziela, 24 lutego 2013 00:00

Najlepszym nauczycielem jest trening, to prawda znana nie od wczoraj. A członkowie Creative wcielają ją na każdym możliwym kroku. Kolejną okazją do pogłębiania doświadczenia, tym razem, trenerskiego, była propozycja poprowadzenia warsztatów dla studentów Uniwersytetu Dzieci w Olsztynie w temacie „ Jak być skutecznym mówcą”. Cykl takich szkoleń został poprowadzony przez Agatę Zielińską oraz Pawła Wieczorka 16.02.2013 r. oraz 23.02.2013 r. dla najstarszej grupy wiekowej Uniwersytetu Dzieci.

Młodzi adepci sztuki przemawiania i autoprezentacji mogli dowiedzieć się m.in.: „Jak wzbudzić sympatię słuchaczy?”, czy „Jak być przekonującym?”. Po drodze pojawiło się jeszcze wiele innych, intrygujących pytań,  a wśród nich: „Jak rozpoznać kłamcę?”, „Jak oswoić tremę przed wystąpieniem?”, „Co ma wspólnego cukierek z dobrym mówcą?” Na te i wiele innych pytań odpowiedzi pojawiły się właśnie w trakcie przeprowadzonych przez członków Creative warsztatów.

Dla Creative była to bez wątpienia wspaniała okazja do szkolenia swego warsztatu trenerskiego, poprzez pracę z bardzo wymagającym odbiorcą, jakim są dzieci, co jeszcze bardziej podniosło z perspektywy prowadzących wartość takich właśnie zajęć. Jest to  też dla nas informacja zwrotna, że stajemy się coraz doskonalsi w tym, co przedsiębierzemy, czego efektem była powyższa propozycja. Mamy też nadzieję, że równie wielką wartością dodaną były dla uczestników warsztatów przekazane przez nas treści.

opr. Agata Zielińska

Poprawiony: wtorek, 05 marca 2013 22:14