Kreowanie własnego wizerunku podczas rozmowy kwalifikacyjnej PDF Drukuj
niedziela, 25 marca 2012 19:43

Czy wystarczy dziś przygotowanie merytoryczne, nawet doskonała znajomość i obeznanie w temacie? Można zaryzykować stwierdzenie, że obecnie równie istotna jest umiejętność „sprzedania siebie” i wyników własnej pracy lub pomysłów. Dopiero połączenie tych dwóch składników daje nam duże szanse powodzenia, czy to w przypadku poszukiwania pracy, czy chociażby pokazywania prezentacji.

W celu polepszenia swojej pozycji w tej materii 19.03.2012 r. na spotkaniu Creative odbył się warsztat dotyczący wizażu. Prowadzącymi byli pracownicy olsztyńskiej szkoły policelanej Żak. Na szkoleniu przyswoiliśmy podstawowe zasady obowiązujące w dress code, poznaliśmy główne typy urody, których znajomość ułatwia dobór właściwej i korzystnej dla nas kolorystyki. Nie obyło się również od prezentacji profesjonalnego makijażu odpowiedniego na rozmowę kwalifikacyjną. Uposażeni w taką wiedzę możemy śmiało i pewni siebie przystępować do autoprezenatcji we wszelkich warunkach.

opr. Agata Zielińska

Poprawiony: środa, 04 kwietnia 2012 20:03