Dni Kariery i Akademia Umiejętności w Warszawie PDF Drukuj
poniedziałek, 12 marca 2012 14:31

Dni Kariery są największymi targami pracy, praktyk oraz staży odbywającymi się w Polsce o ponad dwudziestoletniej tradycji. Rokrocznie uczestniczy w nich blisko 60 000 studentów oraz około 250 firm. Odbywają się w największych ośrodkach akademickich, m.in.: Warszawie, Poznaniu, czy Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest AIESEC, międzynarodowa organizacja studencka, oferująca studentom możliwość odkrywania własnego potencjału i rozwoju interesujących ich zagadnień.

Na tegorocznej edycji w Warszawie pojawili się także przedstawiciele Creative, zarówno jako uczestnicy przygotowanych na tę okazję atrakcji jak i czynnie zaangażowani w ich organizację.

W ramach powyższej współpracy 08.03.2012 r. Paweł Wieczorek oraz Agata Zielińska poprowadzili w trakcie Akademii Umiejętności półtoragodzinny warsztat „Sztuka autoprezentacji z elementami mowy ciała”. Pozostała reprezentacja koła uczestniczyła w wielu wartościowych warsztatach, wśród których znalazły się m.in. dotyczące wolontariatu pracowniczego, audytu i podatków, czy strategii błękitnego oceanu w praktyce.

Po każdym tym szkoleniu Creatywni wychodzili wzbogaceni o nowe i niezwykle przydatne umiejętności oraz wiedzę. Prócz udziału w licznych szkoleniach Creative zapoznało się również z bogatą ofertą największych przedsiębiorstw oferujących studentom staże i praktyki, jedne z najlepszych form podnoszenia kwalifikacji i wdrażania się w rynek pracy.

opr. Agata Zielińska

Poprawiony: niedziela, 09 czerwca 2013 13:30