Piotr Zakrzewski

1. Swoją przygodę z Creative rozpocząłem w roku akademickim 2010/2011. W następnym roku członkowie koła obdarzyli mnie wielkim zaufaniem i zostałem wybrany na funkcję Wiceprezesa ds. Finansów.
2.
To prestiżowe, ciekawe, ale jednocześnie wymagające stanowisko przekonało mnie, że finanse odgrywają niezwykle istotną rolę w życiu każdej organizacji. Najlepszym tego dowodem były zadania związane z powyższą funkcją, które wymagały często pokonywania wielu trudności, czy wykazania nie lada umiejętności negocjacyjnych.
Samo członkostwo w kole pozwoliło mi wziąć udział w wielu wartościowych szkoleniach kształtujących umiejętności przydatne niewątpliwie w przyszłej pracy oraz przyniosło sporo satysfakcji. Wiem, że stałem się bardziej cierpliwy i efektywny. Jednak tym, co najbardziej cenię, to fantastyczni ludzie, jakich miałem okazję poznać. Mogłem uczyć się od nich kreatywności, dążenia do samorozwoju i codziennego optymizmu.
Mimo tego, że mój czas w kole dobiegł już końca, jestem świadom, że Creative zostaje się już na zawsze, ponieważ to coś więcej niż tylko organizacja studencka; to niepowtarzalne kompozycja ludzi, w której każdy jest niezbędnym elementem.
3. Obecnie zajmuję się prowadzeniem rodzinnego gospodarstwa agroturystycznego, MLM oraz kilkoma innymi projektami. Wierzę, że możliwości są nieograniczone i zwiększają się każdego dnia, dlatego ufam, że czas zweryfikuje moje plany, nawet te z pozoru nierealne.