Witamy

    na stronie Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

    Obiekt zbudowany w latach 2001-2004 wchodzi w skład struktury Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Do użytku został oddany 29 czerwca 2004 roku.

    Centrum Konferencyjne to budynek wyposażony w sale i infrastrukturę konferencyjną, która pozwala na organizację zjazdów, konferencji, kongresów, spotkań naukowych i biznesowych, a także występów artystycznych. Obiekt posiada odpowiednią powierzchnię do organizacji poczęstunków, przerw kawowych i obiadowych w ramach wydarzeń oraz powierzchnię umożliwiającą prezentację stoisk wystawowych. Wszystkie sale Centrum Konferencyjnego są klimatyzowane. W pobliżu obiektu znajduje się parking.

    Lokalizacja Centrum Konferencyjnego UWM na terenie kampusu uniwersyteckiego na obrzeżach Olsztyna to atrakcyjne miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe. W pobliżu znajdują się dwa jeziora, stadnina koni, piękny uniwersytecki park nad jeziorem oraz las.

    Kraina warmińska wraz z bogactwem jezior i lasów, ciekawą historią oferuje wiele niezapomnianych wrażeń, które mogą być interesującym dodatkiem do spotkań odbywających się w zaciszu audytoriów Centrum Konferencyjnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
projekt i wykonanie: marek.popielarz@uwm.edu.pl