Szkolenie dot. kanałów dystrybucji w eksporcie - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Szkolenie dot. kanałów dystrybucji w eksporcie

Szkolenie dot. kanałów dystrybucji w eksporcie

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego na szkolenie „Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych” wraz z indywidualnymi konsultacjami eksportowymi, które odbędzie się 14-15.11.2019 r. (czwartek-piątek) w Starej Kotłowni w Olsztynie (ul. Prawocheńskiego 9, sala 2A).

Podczas szkolenia przedsiębiorcy:

-        jak optymalnie wybrać kanały dystrybucji w zależności od rynku zagranicznego,
-        jak przygotować atrakcyjną ofertę dla partnera zagranicznego,
-        jak poszukiwać i pozyskać partnera zagranicznego,
-        czy korzystniej jest współpracować z wyłącznym partnerem, czy budować strategię konkurencyjną,
-        jak skutecznie negocjować z partnerami zagranicznymi i podpisać korzystny kontrakt zagraniczny,
-        jak motywować dystrybutora  do efektywnej współpracy  oraz zapobiegać konfliktom w kanałach sprzedaży?

Drugiego dnia zapraszamy na indywidualne spotkania doradcze z naszym ekspertem.

Szkolenie i konsultacje poprowadzi pan Grzegorz Bratek Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts, wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich (m.in: AMICA S.A., FagorMastercook S.A., Global Cosmed, Kosmet-Rokita) i zagranicznych (Fagor Electrodomesticos, Hiszpania, FagorBrandt, Francja).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 08.11.2019 r.

Do pobrania: program szkolenia