Szkolenie dot. oznaczenia CE - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Szkolenie dot. oznaczenia CE

Szkolenie dot. oznaczenia CE

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego na szkolenie „Wprowadzanie do obrotu wyrobów zgodnie z wymaganiami dyrektyw przewidujących oznaczenie CE”, które odbędzie się 15.10.2019 r. (wtorek) w Starej Kotłowni w Olsztynie (ul. Prawocheńskiego 9, sala 2A).

Podczas szkolenia przedsiębiorcy:

• zdobędą wiedzę na temat wymagań dyrektyw europejskich i umiejętność ich odniesienia do własnego wyrobu,
  • poznają wymagania norm zharmonizowanych oraz ścieżkę nadawania oznakowania CE dla różnych wyrobów,
  • poznają obowiązki producentów, importerów i dystrybutorów wyrobów wprowadzanych do obrotu na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (w tym Polski),
  • uzyskają wiedzę na temat zakresu i zawartości dokumentacji dotyczącej nadania oznakowania CE dla wyrobów.

Szkolenie poprowadzi pan Paweł Piwowarczyk – absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, konsultant, audytor i trener w ramach systemów zarządzania  ISO oraz oznaczenia CE. Przeprowadził samodzielnie ok. 400 projektów dotyczących CE, ok. 150 wdrożeń systemów zarządzania oraz wiele szkoleń z w/w tematyki.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 10.10.2019 r.

Pobierz: