„e-Pionier II - Wsparcie inwestorów z branży ICT szansą na rozwój potencjału uzdolnionych programistów” - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » „e-Pionier II – Wsparcie inwestorów z branży ICT szansą na rozwój potencjału uzdolnionych programistów”

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programu „e-Pionier II – Wsparcie inwestorów z branży ICT szansą na rozwój potencjału uzdolnionych programistów”

Trwa drugi nabór Zespołów Interdyscyplinarnych w projekcie e-Pionier. Na zgłoszenia zespołów gotowych do rozwiązania aktywnych wyzwań społeczno-gospodarczych zgłoszonych przez Podmioty Publiczne czekamy do 07 czerwca 2019r.

Kto może się ubiegać?
Zespoły interdyscyplinarne osób fizycznych (nie firmy, nie uczelnie), np.: naukowców, studentów/doktorantów, pracowników sektora prywatnego
Zespoły specjalistów z różnych dziedzin z całego kraju

Jakie projekty?
Innowacyjne rozwiązania problemów społeczno-gospodarczych zgłoszonych przez jednostki administracji publicznej
Rozwiązania wypracowane na drodze eksperymentalnych prac rozwojowych

Lista problemów, dla których poszukujemy propozycji rozwiązania. Zespoły zainteresowane uczestnictwem w projekcie mogą wybierać problemy z tej listy.

1. Zautomatyzowanie czynności realizowanych przez policjantów w związku z zaistniałym zdarzeniem drogowym
2. Długotrwały i uciążliwy dla pacjenta proces diagnozy chorób cywilizacyjnych (NIEAKTUALNY)
3. Brak systemu oceny ryzyka dekompensacji układu krążenia, w celu redukcji kosztów leczenia niewydolności serca poprzez ograniczenie częstości hospitalizacji

Więcej informacji nt. projektów http://excento.pl/e-pionier/e-pionier-2