rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Rozeznanie rynku na organizację Letniej Szkoły w maksymalnej odległości od Olsztyna 50 km dla studentów Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w zakresie Biogospodarki UWM w Olsztynie

Niniejsze rozeznanie cenowe nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy z dnia 29.01.2004 r. – Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z późn. zm.) i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC.

Rozeznanie jest ogłaszane w celu zbadania ofert rynku, oszacowania wartości zamówienia oraz przygotowania się do zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie:

Organizacja Letniej Szkoły w maksymalnej odległości od Olsztyna 50 km dla studentów Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w zakresie Biogospodarki UWM w Olsztynie.

Przedmiot zamówienia dotyczy realizacji:

• usługi noclegowej,
  • gastronomicznej – zapewnienia wyżywienia,
  • udostępnienia salki szkoleniowej obiektu do przeprowadzenia warsztatów/zajęć dla studentów oraz otwartego terenu w bezpośrednim pobliżu obiektu, tzw. powierzchni rekreacyjnej.

Liczba uczestników: 28 osób

• 25 doktorantów,
  • 2 prowadzących zajęcia dydaktyczne,
  • 1 opiekun Szkoły Letniej.

Czas pobytu uczestników  w ośrodku:

4 noclegi  w terminie od 20 maja (pobyt od godz. 10.00) do 24 maja 2019 r. (wyjazd po godzinie 14.00).

Kalkulacja kosztów ma uwzględniać:

Usługę hotelową – zakwaterowanie w hotelu/pensjonacie/agroturystyce (4 noclegi) – pokoje jednoosobowe lub dwuosobowe, z zakwaterowaniem jednej osoby w pokoju.

Usługę gastronomiczną: całodzienne wyżywienie uczestników – śniadanie, obiad, kolacja (jedna kolacja integracyjna w formie grilla lub ogniska), a także przerwy kawowe  ciągłe w czasie trwania zajęć (5 dni).

Udostępnienie sali szkoleniowej – sala szkoleniowa na min. 25 osób dostępna dla uczestników Letniej Szkoły przez 9 h dziennie. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt multimedialny (komputer, rzutnik, tablica, flip-chart), umożliwiający przeprowadzenie zajęć dydaktycznych.

Dostęp powierzchni rekreacyjnej na terenie obiektu realizującego usługę.

Wycena powinna obejmować:

• wycenę usługi noclegowej,
  • całodzienne wyżywienie uczestników.

Kryterium wyboru: 100% cena.

Termin realizacji usługi: 20-24 maja 2019 r.

Ofertę (na formularzu rozeznania rynku) należy przesłać w terminie do 20 lutego 2019 r., do godziny 13.00 – tej w formie elektronicznej
na adres poczty elektronicznej: edabkowska@uwm.edu.pl lub złożyć osobiście, w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii (ul. Prawocheńskiego 9, Kortowo-Olsztyn, budynek Centrum Edukacji Technologicznej – Stara Kotłownia).

Dodaj komentarz odnośnie: Rozeznanie rynku na organizację Letniej Szkoły w maksymalnej odległości od Olsztyna 50 km dla studentów Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w zakresie Biogospodarki UWM w Olsztynie

Komentarze zostały wyłączone.