Krzewimy ideę przedsiębiorczości w młodych umysłach Warmii i Mazur! - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Krzewimy ideę przedsiębiorczości w młodych umysłach Warmii i Mazur!

Krzewimy ideę przedsiębiorczości w młodych umysłach Warmii i Mazur!

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wraz z Europejskim Stowarzyszeniem Edukacji i Rozwoju „PIONIER”, rozpoczyna realizację projektu: SHOWBIZ - Show Us Your Business!, który dedykowany jest uczniom szkół średnich województwa warmińsko-mazurskiego.

Udział w tym przedsięwzięciu da uczniom niepowtarzalną szansę na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości, wygranie cennych nagród oraz nawiązanie wspaniałych międzyszkolnych relacji.

Osoby zainteresowane tematem odsyłamy do zakładki dedykowanej temu projektowi.

Dodaj komentarz odnośnie: Krzewimy ideę przedsiębiorczości w młodych umysłach Warmii i Mazur!

Komentarze zostały wyłączone.