rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » EUREKA! DGP – ODKRYWAMY POLSKIE WYNALAZKI

EUREKA! DGP – ODKRYWAMY POLSKIE WYNALAZKI

Dziennik Gazeta Prawna rozpoczyna VI edycję konkursu i cyklu redakcyjnego pod nazwą „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki”. Celem akcji jest promocja polskiej nauki oraz potencjału twórczego polskich wynalazców.

Do konkursu zapraszane są zespoły wynalazcze z polskich uczelni oraz instytutów naukowych, które opracowały wynalazki zgłoszone do Urzędu Patentowego RP w roku 2016 oraz 2017.

Nagrodą dla zespołu wynalazczego jest nagroda pieniężna w wysokości 30 000 zł, zaś dla uczelni kampania reklamowa w mediach INFOR Biznes (Dziennik Gazeta Prawna, Dziennik.pl, GazetaPrawna.pl, Forsal.pl) o wartości 50 000 zł.

Patronat merytoryczny nad konkursem objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Urząd patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Akademia Nauk oraz Polski Fundusz Rozwoju.

Formularz zgłoszeniowy oraz inne materiały do pobrania znajdują się na stronie internetowej www.eureka.dziennik.pl

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami należy przesłać na adres e-mail: eureka@dziennik.gazetaprawna.pl do dnia 20 listopada 2018r.

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o kontakt z pracownikiem Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM pod adresem e-mail:
karolw@uwm.edu.pl, celem weryfikacji oraz udzielenia ewentualnej pomocy w wypełnieniu zgłoszenia.

Zachęcamy o udziału!