rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Możliwości finansowego wsparcia MŚP w programie Horyzont 2020, czyli jak zdobyć 50 tyś. euro i znacznie więcej

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, zaprasza na szkolenie:

które odbędzie się: 21 września br. (piątek)
w godz. 10.00 – 12:00
w Centrum Edukacji Technologicznej „Stara Kotłownia”, sala 2A

ul. Prawocheńskiego 9, 10-720 Olsztyn – Kortowo

Spotkanie skierowane jest do podmiotów z sektora MŚP, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, jak również mają innowacyjną technologię, produkt lub usługę i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i globalny. Zaproponowane innowacyjne rozwiązanie powinno adresować konkretny problem lub lukę na rynku. Aplikować mogą zarówno pojedyncze MŚP, ale także możliwe są konsorcja narodowe lub międzynarodowe, które składają się z MŚP.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja wyłącznie w formie elektronicznej na stronie www.uwm.edu.pl/rpk w zakładce Szkolenia. Liczba miejsc ograniczona do 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

PROGRAM SZKOLENIA

9:30 – 10:00 Rejestracja uczestników

Powitanie uczestników