rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Design to dobre!

Design to dobre!

Rusza ogólnopolski projekt Design to dobre dla MSP” – czyli podnoszenie konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży meblarskiej poprzez animowanie współpracy z projektantami, usługi doradcze, zaprojektowanie oraz aktywną promocję rozwiązań wzorniczych, w ramach pilotażu wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Regionalnego „Grant na design”. Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur jest jedną z 4 organizacji w kraju, której powierzono realizację projektu w ramach konkursu.

Celem projektu jest rozwój polskich firm meblarskich z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które jeszcze nie współpracowały z profesjonalnymi projektantami, a tym samym zwiększenie ich konkurencyjności na rynkach międzynarodowych poprzez dobre wzornictwo. W przedsięwzięciu może wziąć udział 10 firm z branży meblarskiej.

W związku z realizacją projektu odbędą się 3 rekrutacyjne spotkania lokalne, w tym jedno w Olsztynie, celem zachęcenia przedsiębiorstw do innowacyjnego rozwoju poprzez design. Podczas spotkań wypowiedzą się projektanci, eksperci od zarządzania designem w firmie, projektowania marki na temat budowania przewagi konkurencyjnej poprzez wzornictwo.


Spotkanie:

Termin: 27 czerwca 2018 r.
Miejsce: Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, przy ulicy Jagiellońskiej 91a, sala 122
Czas: 11:00 – 14:00
Program

Zgłoszenia:

Termin: do 25.06.2018 r.
Adres: een@wmarr.olsztyn.pl lub designtodobre@wpwim.pl
Formularz zgłoszeniowy

 

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo na stronie http://wpwim.pl/design-to-dobre_6.html. W razie pytań, prosimy o kontakt: + 48 735 389 215.

 

Partnerzy spotkania: Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów działające przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące możliwości udziału w projekcie.

Dodaj komentarz odnośnie: Design to dobre!

Komentarze zostały wyłączone.