rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie jest miejscem łączenia nauki z biznesem. Organizujemy szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe, współpracujemy przy tworzeniu zespołów badawczych a także wspieramy lokalnych przedsiębiorców w wychodzeniu na rynki międzynarodowe.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail z informacjami na temat naszych działań, wystarczy uzupełnić krótki FORMULARZ. Poniżej także ważne informacje o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych – przeczytaj zanim wyrazisz zgodę.

..

….

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

I. Administrator danych osobowych:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie z siedzibą przy ul. Michała Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn.

II. Inspektor Ochrony Danych:

Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przez formularz kontaktowy na stronie: uwm.edu.pl/daneosobowe/formularz oraz e-mail: bkw@uwm.edu.pl; nr tel.: 89-523-36-78 lub pisemnie na adres: ul. Prawocheńskiego 9, pok. 109, 10-719 Olsztyn.

III. Cele i podstawy przetwarzania:

Na podstawie Twojej zgody, dane będą wykorzystywane w celu przesyłania przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie wiadomości e-mail z informacjami odnośnie realizowanych działań i organizowanych wydarzeń.
IV. Kategorie Twoich danych, które przetwarzamy:

imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nazwa firmy/instytucji, branża

V. Odbiorca danych:

Twoje dane osobowe możemy udostępniać wyłącznie podmiotom kontrolującym/audytującym działanie naszej jednostki.

VI. Przekazywanie danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych:

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren Polski, Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

VII. Okres przechowywania danych:

Twoje dane przechowujemy przez okres 5 lat.

VIII. Twoje prawa:

Przysługuje Ci:

a)       prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,

b)      prawo do sprostowania swoich danych,

c)       prawo do usunięcia danych,

d)      prawo ograniczenia przetwarzania danych,

e)       prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,

f)       prawo do przenoszenia danych,

g)      prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,

h)      prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

W celu realizacji swoich praw, prosimy abyś zgłosił przysługujące Tobie żądanie Inspektorowi Ochrony Danych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Na stronie: uwm.edu.pl/daneosobowe znajdziesz przewidziane ku temu procedury.

IX. Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne.

Jeżeli nie podasz danych, nie jesteśmy w stanie przesyłać Tobie informacji o naszych działaniach.

Dodaj komentarz odnośnie: Zapisz się do naszego newslettera!

Komentarze zostały wyłączone.