rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » EŁK – Ochrona własności intelektualnej MŚP w kontekście internacjonalizacji. Metody zabezpieczania ryzyka kursowego w eksporcie. Finansowanie eksportu i inwestycji zagranicznych

Szanowni Państwo,

ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Park Technologiczny w Ełku oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają gorąco lokalnych przedsiębiorców na konferencję szkoleniową pt. „Ochrona własności intelektualnej MŚP w kontekście internacjonalizacji. Metody zabezpieczania ryzyka kursowego w eksporcie. Finansowanie eksportu i inwestycji zagranicznych”. Konferencja odbędzie się 05.04.2018 r. (czwartek) w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku (ul. Podmiejska 5), wg programu stanowiącego załącznik do niniejszego zaproszenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona. Prosimy zatem o potwierdzenie przybycia do 29.03.2018 r. (czwartek) drogą mailową: olsztyn@bgk.pl lub telefonicznie: 89 523-05-18. Więcej informacji na ten temat możecie Państwo uzyskać drogą mailową: olsztyn@bgk.pl lub telefonicznie: 89 523-05-18.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Enterprise Europe Network Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

program konferencji_Ełk

Dodaj komentarz odnośnie: EŁK – Ochrona własności intelektualnej MŚP w kontekście internacjonalizacji. Metody zabezpieczania ryzyka kursowego w eksporcie. Finansowanie eksportu i inwestycji zagranicznych