rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Olsztyn – Kredyt na innowacje technologiczne i ochrona własności intelektualnej MŚP

Szanowni Państwo,

ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają gorąco lokalnych przedsiębiorców na konferencję szkoleniową pt. „Kredyt na innowacje technologiczne – zasady realizacji projektów w ramach poddziałania 3.2.2, Ochrona własności intelektualnej MŚP w kontekście internacjonalizacji”. Konferencja odbędzie się 13.03.2018 r. (wtorek) w Olsztynie (Stara Kotłownia, ul. Prawocheńskiego 9, sala nr 102) wg programu stanowiącego załącznik do niniejszego zaproszenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona. Prosimy zatem o potwierdzenie przybycia do 07.03.2018 r. (środa) drogą mailową: olsztyn@bgk.pl lub telefonicznie: 89 523-05-18. Jednocześnie pragniemy poinformować, że bliźniacze wydarzenia odbędą się 19.03.2018 r. (poniedziałek) w Elblągu oraz 05.04.2018 r. (czwartek) w Ełku. Więcej informacji na ten temat możecie Państwo uzyskać drogą mailową: olsztyn@bgk.pl lub telefonicznie: 89 523-05-18.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Enterprise Europe Network Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Program szkolenia kredyt technologiczny_CIiTT Olsztyn 13-03-2018

Dodaj komentarz odnośnie: Olsztyn – Kredyt na innowacje technologiczne i ochrona własności intelektualnej MŚP