rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » 54 h przedsiębiorczej adrenaliny podczas Startup Weekend Olsztyn #3

54 h przedsiębiorczej adrenaliny podczas Startup Weekend Olsztyn #3

54 h przedsiębiorczej adrenaliny podczas Startup Weekend Olsztyn #3

Z wielką przyjemnością informujemy, że w Olsztynie w dniach 07-09.07.2017 r. po raz trzeci odbędzie się Startup Weekend (SW) Olsztyn wspierany przez Google. Wydarzenie organizowane jest przez grupę lokalnych entuzjastów nowoczesnych technologii we współpracy z Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM
w Olsztynie, Olsztyńskim Stowarzyszeniem Informatyków Olcamp i firmą Kreatika Studio.

 

 

SW Olsztyn to jedyne takie wydarzenie na Warmii i Mazurach ale podobne organizowane są na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych, przez Polskę, po Indie. Wydarzenie polega na zebraniu zespołu i w ciągu 54 godzin stworzeniu startup’u – narzędzia, serwisu lub usługi. Najważniejsze jest jednak wspólne działanie ludzi
z różnych dziedzin, którzy razem będą pracować nad pomysłem. W SW biorą udział programiści, marketingowcy, graficy, ale także po prostu… ludzie z wizją. Na to wydarzenie może zgłosić się bowiem każdy kto ma pomysł i chciałby brać udział w tworzeniu czegoś nowego.

 

Podczas SW można przedstawić swój pomysł i jeśli ten spodoba się uczestnikom, zebrać grupę, która razem będzie go realizować. Zespołom pomagają mentorzy, którzy do Olsztyna przyjadą z Polski i zagranicy. Są wśród nich inwestorzy i przedsiębiorcy, którzy zaczynali podobnie i osiągnęli sukces. W ciągu 54 godzin zespoły poznają się, projektują wygląd swojego startup’u i w kulminacyjnym momencie prezentują go przed sędziami, których zadaniem jest ocena ich pracy.

 

SW pozwala wielu pomysłom zaistnieć a nawet przeistoczyć się w prężnie rozwijające się biznesy. To doskonała okazja, żeby nawiązać kontakt z przyszłymi współpracownikami, inwestorami czy wspierającymi ich ekspertami z różnych branż.

 

Ważną informacją jest również to, iż całe wydarzenie prowadzone jest w języku angielskim.

 

 

Szczegółowy program wydarzenia oraz bilety na Startup Weekend Olsztyn #3 znajdziecie na stronie: www.swolsztyn.pl

 

//Wydarzenie współorganizowane przez CIiTT w ramach projektu Enterprise Europe Network East Poland.//

Dodaj komentarz odnośnie: 54 h przedsiębiorczej adrenaliny podczas Startup Weekend Olsztyn #3

Komentarze zostały wyłączone.