Startup Weekend Olsztyn #3 - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Startup Weekend Olsztyn #3

Startup Weekend Olsztyn #3

Startup Weekend Olsztyn #3

Z wielką przyjemnością informujemy, że w Olsztynie w dniach 07-09.07.2017 r. po raz trzeci odbędzie się Startup Weekend (SW) Olsztyn wspierany przez Google. Wydarzenie organizowane jest przez grupę lokalnych entuzjastów nowoczesnych technologii we współpracy z Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie, Olsztyńskim Stowarzyszeniem Informatyków Olcamp i firmę Kreatika Studio.

 

SW Olsztyn to jedyne takie wydarzenie na Warmii i Mazurach ale podobne organizowane są na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych, przez Polskę, po Indie. Wydarzenie polega na zebraniu zespołu i w ciągu 54 godzin stworzeniu startup’u – narzędzia, serwisu lub usługi. Najważniejsze jest jednak wspólne działanie ludzi z różnych dziedzin, którzy razem będą pracować nad pomysłem. W SW biorą udział programiści, marketingowcy, graficy, ale także po prostu… ludzie z wizją. Na to wydarzenie może zgłosić się bowiem każdy kto ma pomysł i chciałby brać udział w tworzeniu czegoś nowego.

 

Podczas SW można przedstawić swój pomysł i jeśli ten spodoba się uczestnikom, zebrać grupę, która razem będzie go realizować. Zespołom pomagają mentorzy, którzy do Olsztyna przyjadą z Polski i zagranicy. Są wśród nich inwestorzy i przedsiębiorcy, którzy zaczynali podobnie i osiągnęli sukces. W ciągu 54 godzin zespoły poznają się, projektują wygląd swojego startup’u i w kulminacyjnym momencie prezentują go przed sędziami, których zadaniem jest ocena ich pracy.

 

SW pozwala wielu pomysłom zaistnieć a nawet przeistoczyć się w prężnie rozwijające się biznesy. To doskonała okazja, żeby nawiązać kontakt z przyszłymi współpracownikami, inwestorami czy wspierającymi ich ekspertami z różnych branż.

 

Ważną informacją jest również to, iż całe wydarzenie prowadzone jest w języku angielskim.

 

 

Żeby lepiej przygotować Was do kolejnej edycji SWOlsztyn zapraszamy wcześniej na dwa spotkania wprowadzające w tematykę, która może okazać się przydatna podczas SW. Na każdy termin przygotowanych jest 30 miejsc – udział jest bezpłatny, ale rejestracja obowiązkowa.

 

WarmUp #1

Kiedy: 08.05.2017 o 18:00

Gdzie: Pijana Czapla

 

WarmUp #2

Kiedy: 05.06.2017 o 18:00

Gdzie: Browar Warmia

 

Program:

18:00 – Rejestracja i przywitanie

18:15 – Czym jest Startup Weekend?

18:30 – Elementy Business Model Canvas

- Value Proposition

- Customer Service

- Customer Relationships

+ wystąpienie gościa

 

Więcej informacji o biletach na SWOlsztyn oraz rejestracji na WarmUpy znajdziecie na profilu: https://www.facebook.com/StartupWeekendOlsztyn/?fref=ts

 

//Wydarzenie współorganizowane przez CIiTT w ramach projektu Enterprise Europe Network East Poland.//

Dodaj komentarz odnośnie: Startup Weekend Olsztyn #3

Komentarze zostały wyłączone.