rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Mobile World Congress 2017 – 27.2.-1.3. 2017 r. Barcelona

Mobile World Congress 2017 – 27.2.-1.3. 2017 r. Barcelona

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w imieniu katalońskiego Ośrodka EEN serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych „Mobile World Congress 2017″, które odbędą się od podczas Targów MWC poświęconych branży mobilnej i ICT.

Spotkania kooperacyjne skierowane są do wszystkich firm, instytucji, organizacji, uniwersytetów funkcjonujących w obszarach technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) zainteresowanych znalezieniem partnera i zbudowaniem sieci współpracy, realizacją nowych projektów oraz zdobyciem niezbędnej wiedzy z zakresu najnowszych trendów, innowacji technologicznych i produktowych.

Korzyści z udziału w spotkaniach:

• aby odkryć nowe możliwości współpracy biznesowej i technologicznej
  • aby promować swoją firmę i produkty poprzez opublikowany profil
  • aby uzyskać wsparcie po nawiązaniu kontaktu w celu podpisania umowy o współpracy
  • aby mieć szansę spotkania z najlepszymi w branży

Dla naszych klientów opracowaliśmy specjalną ofertę. Uczestnictwo w spotkaniach brokerskich kosztuje 310 euro. Jednakże każdy przedsiębiorca który zaplanuje i odbędzie co najmniej 3 spotkania z zagranicznymi firmami podczas tego wydarzenia otrzyma darmową wejściówkę na MWC (koszt najtańszej wejściówki to 799 euro).

Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Zgłoszenia przyjmowane są  do dnia 10 lutego 2017 r. poprzez platformę internetową: https://www.b2match.eu/mwc2017

Szczegółowe informacje: een-olsztyn@uwm.edu.pl, 89 523 43 00

MOBILE WORLD