rss facebook e-mail
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Rejestr Usług Rozwojowych

Rejestr Usług Rozwojowych

Szanowni Państwo!

W związku z coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorstw i innych instytucji z korzystania z oferty Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, uprzejmie informuję, że UWM przygotowuje się do umieszczenia oferty w Rejestrze Usług Rozwojowych (https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl) prowadzonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Rejestr Usług Rozwojowych (RUR) jest internetową bazą zawierającą informacje na temat usług i podmiotów oferujących usługi przedsiębiorcom i osobom indywidualnym. Jest to zmodyfikowana baza ofert szkoleniowych, która dotychczas znajdowała się na stronie www.inwestycjawkadry.pl i z której od lutego 2010 r. skorzystało ok. 7 milionów użytkowników. Obecna baza zawiera prawie 27 tysięcy aktualnych ofert szkoleniowych, z czego ok. 75% to usługi komercyjne, tj. nie dofinansowane ze środków publicznych. Pozostałe oferty dotyczą usług, na które przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie (np. w ramach dz. 10.6 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020).

W bazie RUR mogą być zarejestrowane następujące typy usług:

1. CoachingZałącznik 2 Karta Usługi
  2. Doradztwo  – Załącznik 2 Karta Usługi
  3. E-learning  – Załącznik 2 Karta Usługi
  4. Egzamin  – Załącznik 2 Karta Usługi
  5. Mentoring - Załącznik 2 Karta Usługi
  6. Studia Podyplomowe  – Załącznik 2 Karta Usługi
  7. Usługa SzkoleniowaZałącznik 2 Karta Usługi
  8. Usługa o Charakterze ZawodowymZałącznik 2 Karta Usługi

Dodatkowe informacje znajdują się w Regulaminie Bazy Usług Rozwojowych (pobierz), Systemie Oceny Usług Rozwojowych (pobierz) lub na stronie internetowej http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/informacje-o-portalu/regulamin

Jednostki zainteresowane uprzejmie proszę o kontakt z pracownikami Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie:

- panią Anną Kamińską-Bisior tel. 35-00, e-mail: anna.kaminska@uwm.edu.pl

- panią Agnieszką Domańską tel. 52-40, e-mail: agnieszka.domanska@uwm.edu.pl

Pierwszy termin przyjmowania zgłoszeń od jednostek UWM to 31 grudnia 2016 r.