Druga edycja szkolenia z zarządzania produkcją 03-04.11.2016 - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Druga edycja szkolenia z zarządzania produkcją 03-04.11.2016

Druga edycja szkolenia z zarządzania produkcją 03-04.11.2016

Uprzejmie informujemy, że ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i organizuje w dniach 3-4 listopada 2016 r. drugą edycję szkolenia z zakresu zarządzania produkcją pt. „Podstawy Lean Manufacturing – międzynarodowe standardy zarządzania produkcją”. Jeśli więc ktoś nie mógł uczestniczyć w pierwszym terminie szkolenia, ma okazję nadrobić zaległości.

Szkolenie przeprowadzone będzie przez pana Andrzeja Jóźwiaka z firmy Open Horizon Consulting Sp. z o.o., który od 17 lat zajmuje się zarządzaniem jakością i usprawnianiem procesów. Kierownik wielu projektów usprawniających procesy oraz programów zarządzania jakością i zarządzania procesami (BPMS) w przemyśle i produkcji, bankowości, energetyce wytwórczej oraz sektorze paliwowo-energetycznym. Doświadczony Lean Six Sigma Black Belt i kierownik wielu projektów usprawniających i programów zarządzania procesami oraz zarządzania jakością m.in. w ZE PAK S.A., BZWBK SA, Lukas BANK S.A. Autor i wykonawca programów szkoleniowych z zakresu zarzadzania procesami, lean management oraz six sigma dla takich firm jak: KGHM Polska Miedź, ENEA Wytwarzanie, Meble VOX, AIDA, NEUCA, a także wykładowca na Uniwersytecie ekonomicznym w Poznaniu z zakresu Lean Manufacturing. Ma na swym koncie ponad 2000 godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów.

Szkolenie to skierowane jest wyłącznie do przedstawicieli firm produkcyjnych mających siedzibę na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Ramowy program szkolenia można podejrzeć tutaj.

W celu deklaracji swego udziału należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona (max 20 osób).