Nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa z zakresu prawa własności intelektualnej (IPR) w firmie - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa z zakresu prawa własności intelektualnej (IPR) w firmie

Nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa z zakresu prawa własności intelektualnej (IPR) w firmie

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie ogłasza pierwszy nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa z zakresu prawa własności intelektualnej (IPR) w firmie finansowanego ze środków projektu Enterprise Europe Network East Poland.

 

KTO MOŻE ZŁOŻYĆ WNIOSEK?

O tę usługę mogą wnioskować małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego.

 

JAKI JEST POZIOM DOFINANSOWANIA?

Usługa finansowana jest w 100% ze środków projektu Enterprise Europe Network East Poland. Firma składająca wniosek nie ponosi żadnych kosztów.

 

NA CZYM POLEGA USŁUGA?

Jest to usługa doradcza wykonywana przez specjalistów w tej dziedzinie, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu udzielą wskazówek i rekomendacji do dalszego działania.

Obejmuje ona następujące działania:

- udzielenie informacji w zakresie form prawnych ochrony dobra,

- wskazanie najlepszego postępowania przy uwzględnieniu  czynników: dostępności środków, czasu, wielkości, stopienia innowacyjności.

 

JAKIE JEST KRYTERIUM WYBORU?

Jedynym kryterium wyboru jest pierwszeństwo zgłoszeń. Oferta jest ważna do wyczerpania środków.

 

JAK I DO KIEDY NALEŻY ZŁOŻYĆ WNIOSEK?

Wniosek należy złożyć drogą mailową, wysyłając uzupełniony formularz zgłoszeniowy na adres: een-olsztyn@uwm.edu.pl. Wnioski przyjmowane będą do 03.10.2016 r. godz. 15:00.

Dodaj komentarz odnośnie: Nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa z zakresu prawa własności intelektualnej (IPR) w firmie

Komentarze zostały wyłączone.