Biznes po godzinach - bezpłatne szkolenie - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Biznes po godzinach – bezpłatne szkolenie

Biznes po godzinach – bezpłatne szkolenie

Razem z Urzędem Miasta Olsztyn zapraszamy na kolejne wydarzenie dla przedsiębiorczych olsztynian. Specjaliści będą dzielić się wiedzą związaną z zakładaniem i prowadzeniem firmy.

Warsztaty „Biznes po Godzinach” skierowane są do tych, którzy już prowadzą swoją działalność, jak i tych, którzy dopiero planują spełnić rozpocząć pracę na własny rachunek. Trwa rejestracja zainteresowanych udziałem w szkoleniu.

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się o działaniach PR-owych w małej firmie, zapoznają się z metodami skutecznej sprzedaży, nie zabraknie też wiedzy na temat księgowości. Swoim doświadczeniem dzielić się będą właścicielka firmy doradztwa marketingowego, Joanna Staniszewska oraz ekspert z zakresu obsługi klienta, Krystian Marczak.

Szkolenie jest bezpłatne. Odbędzie się 18 sierpnia (czwartek) w Hotelu Wileńskim.

Rejestrować się można poprzez formularz na stronie internetowej przedsięwzięcia.