Międzynarodowe spotkania biznesowe (B2B) dla branży spożywczej POLAGRA FOOD - 27 września 2016 - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Międzynarodowe spotkania biznesowe (B2B) dla branży spożywczej POLAGRA FOOD – 27 września 2016

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w międzynarodowych spotkaniach biznesowych (B2B) dla branży spożywczej, które odbędą się 27 września 2016 r. w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD.

Spotkania biznesowe organizowane są przez sieć Enterprise Europe Network, a współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Spotkania b2b to szybka forma poszukiwania partnera do współpracy. Uczestnicy sami mogą wybrać partnerów do spotkań zgodnie z typem poszukiwanej współpracy.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, dodatkowo uczestnicy otrzymują 1-dniowy bilet wstępu na targi, wpis do katalogu spotkań. Szczegółowe informacje znajdują się w ulotce.

W przypadku zainteresowania uprzejmie proszę o rejestrację firmy na stronie internetowej https://www.b2match.eu/b2b-food2016 oraz o wybranie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego jako jednostki wspierającej podczas spotkań (support office).

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości uprzejmie proszę o kontakt e-mail. anna.kaminska@uwm.edu.pl, tel. 089 523 35 00.

Dodaj komentarz odnośnie: Międzynarodowe spotkania biznesowe (B2B) dla branży spożywczej POLAGRA FOOD – 27 września 2016

Komentarze zostały wyłączone.