KONFERENCJA INFORMACJA - TRENDY - DESIGN Olsztyn 10.12.2015 r. - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » KONFERENCJA INFORMACJA – TRENDY – DESIGN Olsztyn 10.12.2015 r.

KONFERENCJA INFORMACJA – TRENDY – DESIGN Olsztyn 10.12.2015 r.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie, serdecznie zaprasza do udziału w  konferencji INFORMACJA – TRENDY – DESIGN, która odbędzie się 10 grudnia 2015  r. w sali 102 Centrum Edukacji Technologicznej „Stara Kotłownia”, zlokalizowanym przy ul. Prawocheńskiego 9 w Olsztynie, w godzinach 10.00-13.45.

Założeniem konferencji jest podsumowanie projektu, którego celem było utworzenie nowego, interdyscyplinarnego kierunku studiów Analiza i kreowanie trendów. Projekt jest realizowany przez pracowników trzech wydziałów UWM: Wydziału Humanistycznego, Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych przy koordynacji przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie.

 

Konferencja ma na celu promocję powyższego kierunku studiów, m.in. przez prezentację przykładów dobrych praktyk związanych z trendami w branży IT, wzornictwie przemysłowym, parkach technologicznych i edukacji. Nowo utworzony kierunek wzmacnia potencjał uczelni w obszarze kształcenia interdyscyplinarnego, współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym i wpisuje się w strukturę idei innowacji społecznych.

 

Konferencja skierowana jest do kadry naukowej UWM, studentów UWM, absolwentów, interesariuszy kierunku AKiT i  innych osób z różnych obszarów wiedzy: biznes, edukacja, media, organizacje i stowarzyszenia.

 

Konferencja organizowana w ramach projektu pt. Przygotowanie, utworzenie i promocja interdyscyplinarnego kierunku „Analiza i kreowanie trendów”, który uzyskał wsparcie w komponencie  „Rozwój Polskich Uczelni’’ Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego. Finansowanie pochodzi ze środków funduszy norweskich oraz ze środków krajowych.

 

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy przesłać formularz zgłoszeniowy, na następujący adres e-mail: ciitt@uwm.edu.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby CIiTT.

 

Szczegółowych informacji na temat organizacji konferencji udzielają pracownicy Centrum Innowacji i Transferu Technologii pani Ewa Dąbkowska – tel. 89 524 52 41, e-mail: e.dabkowska@uwm.edu.pl i pani Edyta Szacherska – tel. 89 523 38 00, e-mail: edyta.szacherska@uwm.edu.pl

 

Patronat honorowy:

Gustaw Marek Brzezin – Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Ryszard Górecki – Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Patronat medialny: Radio UWM FM, Radio Olsztyn, Gazeta Olsztyńska, TVP OLSZTYN

 

formularz zgłoszeniowy

ramowy program

Dodaj komentarz odnośnie: KONFERENCJA INFORMACJA – TRENDY – DESIGN Olsztyn 10.12.2015 r.

Komentarze zostały wyłączone.