Start to Bavaria - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Start to Bavaria

Start to Bavaria

Start to Bavaria

O projekcie

Projekt „Start to Bavaria“ skierowany jest do polskich start-upów technologicznych z międzynarodowymi aspiracjami oraz skalowalnym przedsięwzięciem.

Jego celem jest wsparcie najbardziej innowacyjnych młodych przedsiębiorców polskich w ich ekspansji na wymagający i niezwykle atrakcyjny rynek bawarski.

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) od 20 lat wspiera przedsiębiorców polskich w nawiązywaniu kontaktów biznesowym na rynku niemieckim. Jest też partnerem dla niemieckich firm inwestujących w Polsce. Szerokie spektrum usług biznesowych pozwala na kompleksową obsługę przedsiębiorców z obu krajów.

Dlaczego warto wziąć udział?

Wyłonieni uczestnicy projektu otrzymają realne wsparcie w nawiązaniu kontaktów biznesowych w Bawarii. Podczas prezentacji przed bawarskimi ekspertami otrzymają konstruktywną informację zwrotną, a podczas szkoleń będą pracować nad globalizacją swoich pomysłów biznesowych.

W trakcie pobytu w Monachium zaprezentują się bawarskim inwestorom, aniołom biznesu oraz największym przedsiębiorstwom niemieckim, będącym potencjanymi użytkownikami przemysłowymi ich rozwiązań. Poznają bawarską scenę start-upową.

Kalendarium projektu

  • Do 15 czerwca przesyłanie formularzy zgłoszeniowych
  • Do 22 czerwca ogłoszenie listy firm zaproszonych do zaprezentowania się na Bavaria Demo Day w Warszawie
  • 9-10 lipca Bavaria Demo Day w Warszawie – prezentacja 20 najciekawszych start-upów przed ekspertami bawarskiej sceny start-upowej
  • sierpień – październik – szkolenia przygotowujące do udziału w wizycie gospodarczej do Monachium
  • listopad – wyjazd do Monachium na indywidualne prezentacje przed inwestorami oraz aniołami biznesu oraz w celu poznania bawarskiej sceny start-upowej.

Więcej informacji na: http://ahk.pl/pl/wydarzenia/start-to-bavaria/

Dodaj komentarz odnośnie: Start to Bavaria

Komentarze zostały wyłączone.