rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Rekrutacja do Akademii Menedżera wydłużona!

Rekrutacja do Akademii Menedżera wydłużona!

W odpowiedzi na głosy zainteresowanych udziałem w V edycji Akademii Menedżera termin przesyłania zgłoszeń został wydłużony do 11 maja 2015 r.

Do udziału w Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju mogą zgłaszać się studenci wszystkich kierunków uczelni państwowych i prywatnych, studiów stacjonarnych, niestacjonarnych i podyplomowych, którzy w momencie trwania Akademii nie będą mieli ukończonego 26 roku życia. Zgłoszenia można przesyłać do 11 maja 2015 r. Szczegóły dotyczące rekrutacji na stronie GENERALNEJ DYREKCJI OCHRONY ŚRODOWISKA.

Dla uczestników Akademii, którzy w ramach zajęć warsztatowych przygotują najlepszą fiszkę projektową przewidziana jest nagroda – płatny miesięczny staż w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska lub jednej z regionalnych dyrekcji ochrony środowiska.

Zainteresowanych udziałem w Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju zachęcamy do przesyłania aplikacji.

Dodaj komentarz odnośnie: Rekrutacja do Akademii Menedżera wydłużona!

Komentarze zostały wyłączone.