rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Relacja ze szkolenia „Skuteczna reklama internetowa”

Relacja ze szkolenia „Skuteczna reklama internetowa”

Szkolenie odbyło się 12 czerwca i było to już drugie spotkanie przedstawicieli olsztyńskiego biznesu, którzy chcieli zgłębić informacje nt. skutecznej reklamy internetowej. Wydatki na reklamę w Polsce rosną powoli, jednak wyraźnie widać przesuwanie akcentu z mediów tradycyjnych na nowoczesne, zwłaszcza na reklamę internetową. Nie powinno to nikogo dziwić – reklama internetowa jest jedną z najskuteczniejszych form promocji. Żadne inne medium nie daje nam tak szerokiego zasięgu, elastyczności w tworzeniu kampanii i przede wszystkim możliwości dokładnego zmierzenia wszystkich parametrów kampanii. To ostatnie jest bardzo istotne zwłaszcza w niespokojnych czasach, gdy precyzyjne mierzenie przebiegu kampanii i jej efektów pozwala nam rozsądnie rozkładać budżet reklamowy.

Spotkanie odbyło się w Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie. Budynek starej kotłowni, odnowiony i nowocześnie wyposażony, znakomicie oddawał charakter szkolenia, które łączyło tradycyjną sztukę reklamy z nowoczesną technologią internetową. Całość poprowadził Bartosz Orliński z Grupy Medialnej Gazety Olsztyńskiej.

Przeczytaj cały tekst tutaj.