rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Konferencja „SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY BIZNES NA WARMII i MAZURACH” – 26 czerwca 2014 r.

Konferencja „SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY BIZNES NA WARMII i MAZURACH” – 26 czerwca 2014 r.

Serdecznie zapraszamy na rozmowy o odpowiedzialności społecznej w biznesie.

Konferencja odbędzie się 26 czerwca 2014 r. o godz. 10.00 w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 

 

W pierwszej części konferencji „Społeczna Odpowiedzialność – korzyści dla biznesu” eksperci odpowiedzą na pytania, w jaki sposób skutecznie zbudować wizerunek firmy oraz przewagę konkurencyjną przy zastosowaniu CSR, a także jak minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne i odnieść sukces przy wykorzystaniu zrównoważonego łańcucha dostaw w firmie. W panelu dyskusyjnym przedstawiciele biznesu, nauki, instytucji otoczenia biznesu oraz władz samorządowych będą rozmawiać o CSR w nowej perspektywie unijnej.

 

Konferencję uświetni Uroczysta Gala Konkursu „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS”, podczas której poznamy liderów z zakresu CSR.

 

Na zakończenie spotkania zaplanowano występ artystyczny Kwartetu Smyczkowego Avista.

 

Do udziału w konferencji samorząd województwa zaprasza przedsiębiorców z Warmii i Mazur, przedstawicieli administracji publicznej, instytucji otoczenia biznesu, a także przedstawicieli środowisk naukowych.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca 2014 r. do godz. 15 pod adresem:

p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl lub m.petlak@wmarr.olsztyn.pl , a także telefonicznie: 89 535 67 82 lub 89 535 67 83.

 

Konferencja jest częścią projektu ,,Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2013+”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Więcej informacji na stronie www.wmarr.olsztyn.pl

Konferencja CSR 2014_formularz

PROGRAM – konferencja CSR_2014

 

Dodaj komentarz odnośnie: Konferencja „SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY BIZNES NA WARMII i MAZURACH” – 26 czerwca 2014 r.

Komentarze zostały wyłączone.