rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Informacja o przedłużeniu oceny aplikacji o przyznanie stażu i zmianie terminu możliwego rozpoczęcia stażu-pracownicy naukowi UWM

Centrum Innowacji i Transferu Technologii uprzejmie informuje, że w związku z dużą liczbą wymagających uzupełnień i wyjaśnień braków formalnych w podlegających ocenie aplikacjach pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych UWM o przyznanie stażu w przedsiębiorstwach Warmii i Mazur i w następstwie późniejszego niż planowano przekazania aplikacji do oceny merytorycznej dla członków Komisji Stażowej, termin oceny aplikacji ulega wydłużeniu do 05/03/2013 r.

W związku z powyższym zmianie ulega również najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia realizacji staży i odbycia szkoleń praktycznych, tj. staże można będzie rozpocząć nie wcześniej niż od 02/04/2013 r., a szkolenia praktyczne od 18/03/2013 r.

Dodaj komentarz odnośnie: Informacja o przedłużeniu oceny aplikacji o przyznanie stażu i zmianie terminu możliwego rozpoczęcia stażu-pracownicy naukowi UWM

You must be logged in to post a comment.