Szukam eksperta/ technologii - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Olsztyn
rss facebook e-mail
UWM Olsztyn
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla przędsiębiorców » Szukam eksperta/ technologii

Szukam eksperta/ technologii

Jeżeli do usprawnienia działalności firmy potrzebują Państwo konsultacji ze specjalistami w wybranej dziedzinie, doradztwa w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych, innowacyjnej technologii/rozwiązania serdecznie zapraszamy do skorzystania z bazy ofert technologiczno – usługowych, która jest na bieżąco aktualizowana o nowe, zgłaszane rozwiązania. http://www.oferty.uwm.edu.pl/

Drugą bazą, która może okazać się pomocna w realizacji wyżej wymienionych zagadnień, jest baza ekspertów, w której znajdą Państwo dane kontaktowe do eksperta w określonej dziedzinie.  http://www.eksperci.uwm.edu.pl/

Jeśli bazy nie posiadają poszukiwanego przez Państwa rozwiązania/ eksperta, prosimy o kontakt mailowy pod adres: ciitt@uwm.edu.pl i zgłoszenie swojego zapotrzebowania.

Dołożymy wszelkich starań, aby zaoferowane przez nas rozwiązanie spełniało maksimum oczekiwań. Jesteśmy członkiem sieci Enterprise Europe Network, która posiada międzynarodową bazę ofert technologicznych oraz biznesowych.

Wystarczy określenie dziedziny, aby raz na miesiąc otrzymywać informacje nt nowości technologicznych pojawiających się w tej międzynarodowej bazie.  W przypadku konkretnego zainteresowania wybrana ofertą, przedstawimy jej pełen zakres i skontaktujemy się z autorem.

Dodaj komentarz odnośnie: Szukam eksperta/ technologii

You must be logged in to post a comment.