4. Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy nowy i interesujący projekt badawczy SCOOP dotyczący ekologicznej uprawy współrzędnej lnianki. Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo Tutaj

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do uczestnictwa w LivingLab – Laboratoriom Innowacji projektu SCOOP, podczas którego będziemy mieli okazję spotkać się z Państwem i przedyskutować praktyczne aspekty uprawy lnianki.

Dlatego jednocześnie  chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie Inaugurujące LivingLab,

które odbędzie się 23 marca 2022 r. o godz. 13.00  stacjonarnie w Olsztynie oraz formie ON-LINE.

Miejsce spotkania stacjonarnego:

Centrum Ekspozycyjne Stara Kotłownia

Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,

ul. Prawocheńskiego 9

10-720 Olsztyn.

Wszelkie szczegóły organizacyjne związane z LivingLab oraz ze spotkaniem (link do spotkania) zostaną przesłane później.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie obecności na spotkaniu zarówno w miejscu spotkania jak i ON-LINE do dnia 21 marca do godz. 10.00 na adres scoop@uwm.edu.pl

3. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Transnarodową Konferencję Hybrydową „Odblokowywanie potencjału łańcuchów wartości opartych na biotechnologii w regionie Morza Bałtyckiego”, która odbędzie się w dniach 20-21 października 2021 r. w Olsztynie (Polska).

Konferencja organizowana jest w ramach projektu BalticBiomass4Value, realizowanego przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja. Poniżej przesyłam link do rejestracji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do fizycznego udziału w Konferencji, natomiast w przypadku braku takiej możliwości – do udziału online.

Więcej informacji znają Państwo w agendzie

2. Centrum Biogospodarki i Energii Odnawialnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zatrudni pracownika w ramach umowy zlecenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV do dnia 19 sierpnia 2021 r. na adres: Pl. Łódzki 3, pokój nr 202, Olsztyn lub elektronicznie: anna.sadowska@uwm.edu.pl

Szczegóły ogłoszenia: Ogłoszenie o pracę - umowa zlecenie BalticBiomass4Value

1. Centrum Biogospodarki i Energii Odnawialnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zatrudni pracownika w ramach umowy zlecenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV do dnia 14 stycznia 2021 r. na adres: Pl. Łódzki 3, pokój nr 202, Olsztyn lub elektronicznie: biomagic@uwm.edu.pl

Szczegóły ogłoszenia: Ogłoszenie o pracę - umowa zlecenie BIOmagic