BPE_logo_małe.jpg

Nabór Wniosków o dofinansowanie Projektów POWER - działanie 3.4, Konkurs nr 1/ANTP/POWER/3.4/2015.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie projektów w ramach Działania 3.4 w Programie Rozwoju Kompetencji, konkurs nr 1/ANTP/POWER/3.4/2015.

Dofinsnsowanie na realizację projektów obejmujących swoim zakresem merytorycznym wyłącznie działania w zakresie obsługi systemów antyplagiatowych mogące przebiegać wyłącznie w dwóch odrębnych procesach:
1. tworzenia systemu antyplagiatowego mającego status open-source,
2. modyfikacji funkcjonującego w jednostce objętej wsparciem systemu antyplagiatowego lub zakupu licencji systemu antyplagiatowego.

Powyższe działania muszą zostać uzupełnione o opracowanie oraz wdrożenie w jednostce objętej wsparciem precyzyjnych procedur antyplagiatowych zgodnych z obowiązującym prawem.

O dofinansowanie mogą starać się:

• szkoły wyższe (publiczne bądź niepubliczne)
  • grupy uczelni pod przewodnictwem lidera.

więcej informacji na: