BPE_logo_małe.jpg

Tytuł projektu:

Kompleksowa termomodernizacja budynków dydaktycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, IV konkurs Programu priorytetowego „System Zielonych Inwestycji (GIS Green Investment Scheme), Część 1) Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej”.

Kwota:
12 039 919,00 zł
Czas realizacji:
01.10.2014 - 30.09.2015
Opis:

Przedmiotem niniejszego projektu jest kompleksowa termomodernizacja 4-ch budynków dydaktycznych zlokalizowanych na Osiedlu Kortowo, tj. budynków: przy ul. Heweliusza 12, Oczapowskiego 11, Oczapowskiego 13 i Oczapowskiego14.

W wyniku kompleksowej termomodernizacji powyższych budynków przewiduje się uzyskać efekt energetyczny w postaci zmniejszenia zużycia energii cieplnej pobieranej z miejskiej sieci ciepłowniczej o 63,59% oraz uzyskać oszczędność energii elektrycznej o ponad 66%.

Kierownik / Koordynator projektu:
Tomasz Szczyglewski
Opiekun projektu: