Wyłącz tryb tekstowy

Aktualności

Dyżury specjalisty ds. wsparcia edukacyjnego osób ZSA

Wsparcie edukacyjne dla osób w spektrum autyzmu.Studenci i pracownicy UWM w Olsztynie mogą umówić się na spotkanie on-line (MS Teams) z koordynatorem ds. studentów z zaburzeniami za spektrum autyzmu.Dyżury specjalisty ds. studentów z ZSA dr Bożeny Chrostowskiej w semestrze letnim 2020/2021Środa w godz. 15:00 – 16:00W celu umówienia się na spotkanie online prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowytel.  513 144 504 e-mail: b.chrostowska@uwm.edu.pl 

Konsultacje psychologa w semestrze letnim 2020/2021

Zapraszamy studentów doświadczających trudności związanych z funkcjonowaniem w środowisku akademickim (stres, napięcia emocjonalne, poczucie wykluczenia społecznego, trudności w integracji wśród studentów, stany lękowe, problemy osobiste, itd.) na bezpłatne porady i konsultacje psychologiczne skierowane do studentów z niepełnosprawnościamiW semestrze letnim 2020/2021 wsparcie psychologiczne prowadzi dr Piotr Markiewicz, specjalista psychologii klinicznej, konsultant wojewódzki w zakresie psychologii klinicznej1.

23 lutego Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją

     23 lutego Ogólnopolski DzieńWalki z Depresją  W mediach pojawia się mnóstwo informacji o tym, w jaki sposób pandemia COVID–19 wpłynie na psychikę młodych ludzi i społeczeństwa ogólnie. Według statystyk Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zaburzenia depresyjne są czwartym najpoważniejszym problemem zdrowotnym na świecie. Czas pandemii może zwiększyć te statystyki. Przypominamy, że Biuro ds.

Pomoc finansowa w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym

Systemie Obsługi WsparciaModuł I – w celu uzyskania wsparcia w utrzymaniu zatrudnienia poprzez likwidację lub ograniczenie barier w poruszaniu się oraz barier transportowych – do 31 sierpnia 2021 roku,Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym:        a) Wnioski dotyczące roku akademickiego 2020/2021 – do 31 marca 2021 roku,              b)

Godziny pracy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych

bon@uwm.edu.pllub tel.

Czytniki ebook do wypożyczenia

 Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie informuje o możliwości wypożyczenia uprawnionym czytelnikom, zarejestrowanym w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych UWM w Olsztynie, czytników e – książek, wraz z umieszczonymi na nich publikacjami i materiałami, dostępnymi w ofercie Legimi i Ibuk Libra.Czytniki książek elektronicznych wypożyczane są w Informatorium Biblioteki Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie (parter, ul.Oczapowskiego 12B) wyłącznie uprawnionym studentom Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie tj.:

Kortowski Mikołaj

Kortowski Mikołaj – Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego (uwm.edu.pl)

Zamówienie na usługi tłumacza języka migowego

https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/399235

Tags: 
zamówienie

Ogólnopolska ankieta na temat kształcenia zdalnego

https://ksztalceniezdalne.webankieta.pl/W imieniu Uniwersytetu Łódzkiego z góry dziękujemy za pomoc. 

Praca -zlecenie dla stenotypistów - bezwrokowe pisanie na klawiaturze.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UWM w Olsztynie poszukuje STENOTYPISTÓW - tzn.

Strony