Wsparcie osób głuchych na UWM

Komunikat o błędzie

• Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 15 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 21 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 22 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in Database::openConnection() (line 1744 of /www/htdocs/bon/includes/database/database.inc).

Aktualności

UWM chce ułatwić studiowanie osobom głuchym i niedosłyszącym. Pracownicy dydaktyczni i administracyjni przejdą szkolenie przygotowujące do kształcenia osób z tą niepełnosprawnością, a uczelnia wzbogaci się o terminale video, dzięki którym osoby głuche będą mogły komunikować się z wykładowcami i studentami.

Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.