Usługa wsparcia studentów z ZSA

Komunikat o błędzie

• Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in drupal_environment_initialize() (line 716 of /www/htdocs/bon/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 15 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 16 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 17 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 18 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 19 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 20 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 21 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 22 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 23 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).
  • Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in file_register_phar_wrapper() (line 24 of /www/htdocs/bon/includes/file.phar.inc).

Aktualności

Koordynator/Specjalista ds. wsparcia edukacyjnego studentów z ZSA dr Bożena Chrostowska w okresie wakacyjnym (z wyłączeniem 01.08.-12.09.2019) będzie prowadziła konsultacje indywidualne. W celu umówienia się na konsultację prosimy o kontakt pod nr tel.: 513 144 504 lub e-mail: chrosbo@poczta.onet.pl;